„Zawody powiatowe 2011”

Tego roczne zawody odbyły się 29 czerwca na boisku sportowym w Kazimierzu.

Początek imprezy rozpoczął się o godzinie 11:00 uroczystym powitaniem przez powiatowego prezesa ZOSP Edwarda Cybulke. Głos również zabrał miejscowy proboszcz, Starosta Powiatu Prudnickiego oraz przedstawiciele KP PSP w Prudniku. Następnie główny sędzia zawodów ogłosił, że zawody zostały otwarte i przedstawił porządek konkurencji. W zawodach brało udział 16 drużyn w tym: 3 drużyny kobiece(grupa"C") oraz 13 męskich(grupa"A").
  1. W grupie"A"(mężczyźni) miejsca kolejno zajęły drużyny:

• OSP Mionów
    • OSP Wróblin
    • OSP Dytmarów I
    • OSP Kierpień
    • OSP Stare Kotkowice
    • OSP Szybowice I
    • OSP Dytmarów III
    • OSP Pogórze
    • OSP Chrzelice
    • OSP Dytmarów II
    • OSP Szybowice II
    • OSP Biała
    • OSP Piorunkowice

2. W grupie"C"(kobiety)miejsca kolejno zajęły drużyny:

• OSP Pogórze
    • OSP Kierpień
    • OSP Moszczanka
Po rozegraniu obydwu konkurencji zawodnicy spakowali swój sprzęt bojowy do aut i udali się na zbiórkę. Następnie rozdano puchary i nagrody dla zwycięzców jaki i podziękowano za wspaniałą rywalizację i zabawę. Później dla każdej drużyny pobrano gorącą grochówkę na uzupełnienie sił.

Zawody zostały zorganizowane prawidłowo i obyło się bez żadnych kontuzji zawodników przy bardzo słonecznej pogodzie.